• Image Alt

O nas

           „HASTEX” istnieje na rynku Polskim od 2010 roku. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się hurtowni tekstyliów w Polsce. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Postawiliśmy na tureckie tradycje włókiennicze, ich jakość i nowoczesność.  Wykwalifikowany personel, terminowość i lojalność wobec klientów dały nam możliwość poznania i przewidywania ich potrzeb. Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala nam na oferowanie ekskluzywnych tekstyliów i zapewnienie najwyższych standardów sprzedażowych. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi, doradzamy w wyborze tekstyliów oraz pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji. Ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.


           Firma kieruje się naczelnymi wartościami związanymi z etyką biznesu i przejrzystością prowadzenia działalności gospodarczej, będącymi w zgodzie z bezpieczeństwem zarówno klientów jak i pracowników, ochroną środowiska, oraz dbałością o wzorową współprace z lokalnymi społecznościami, w myśl zasady społecznej odpowiedzialności biznesu.
W 2015 roku  rozwinęliśmy dział projektowy. Podążamy za najnowszymi trendami, obserwujemy rynek modowy, nieustannie dopasowujemy ofertę tkanin i dzianin do wymagań oraz oczekiwań.